Як заморозити спаржеву квасолю різними способами | Страви та рецепти
Головна / Статті / Як заморозити спаржеву квасолю різними способами
Як заморозити спаржеву квасолю різними способами
0
Ти любиш страви зі спаржевої квасолі і бажаєш, щоб вони були на твоєму столі цілий рік? Це просто зробити, якщо ти дізнаєшся, як заморозити спаржеву квасолю на зиму.А адже запасати дійсно є що. Спаржева квасоля дуже багата на білок, клітковину, амінокислоти, вітаміни групи В і С, а також каротин, кальцій, калій, залізо, магній, йод, фосфор. А тому цей продукт дуже корисний для нашого організму, особливо взимку, в період відсутності вітамінів. Також спаржева квасоля - досить низькокалорійний овоч, а тому з успіхом використовується в дієтичному харчуванні.
Як заморозити спаржеву квасолю в сирому вигляді
Перед тим як заморозити спаржеву квасолю, її потрібно правильно вибрати і підготувати. Для заморозки бажано вибирати молоді, практично м'які зелені стручки квасолі, із зернятками молочної стиглості.
Перебери стручки спаржевої квасолі, видаляючи погані, деформовані і занадто стиглі. Добре промий спаржеву квасолю. Зріж у стручків кінчики з обох боків, бо в процесі приготування вони все одно залишаються жорсткими.
Стручки можна залишити цілими або ж відразу порізати на невеликі шматочки, щоб надалі їх було зручно використовувати. Виклади спаржеву квасолю на рушник або бавовняну тканину і просуши.
Після просушування розклади стручки квасолі в один шар на дощечку або піддон і постав у морозильну камеру на попередню заморозку на 2-3 години, щоб вони схопилися.
Потім замерзлу спаржеву квасолю розклади невеликими порціями по поліетиленовим пакетам або контейнерам, гарненько запакуй і знову відправ у морозильник тепер уже на тривале зберігання.
Як заморозити спаржеву квасолю у відвареному вигляді
У тому випадку, якщо зернятка квасолі в стручках вже трохи перезрілі, страви з них можуть вийти жорсткими і не дуже смачними. Виправити ситуацію можна, якщо перед тим як заморозити спаржеву квасолю, її проварити.
Перебери стручки спаржевої квасолі і промий їх у холодній воді. Зріж жорсткі кінчики з обох боків, а самі стручки поріж невеликими шматочками або ж залиш цілими.
Невеликими порціями опускай стручкову квасолю в киплячу підсолену воду і бланшуй 5-7 хвилин. Це зручно робити в друшляку або ж за допомогою шумівки.
Потім гарячу спаржеву квасолю відразу ж занур у дуже холодну воду і остуди. Чим швидше ти її остудиш, тим смачніше вийде заморожена квасоля. Остиглі відварені стручки розклади на рушник або бавовняну тканину і просуши.
Після просушування розклади спаржеву квасолю в один шар на дощечку або піддон постав у морозильну камеру на попередню заморозку на 2-3 години.
Потім замерзлу спаржеву квасолю розклади невеликими порціями по поліетиленовим пакетам або контейнерам, гарненько запакуй і знову відправ у морозильник на тривале зберігання.
Як готувати заморожену спаржеву квасолю
Не можна багаторазово розморожувати і заморожувати спаржеву квасолю, як і інші продукти - так вони втрачають свої корисні властивості, смак і структуру.
Найчастіше для приготування страв із замороженої спаржевої квасолі її не розморожують, а закидають в окріп у замороженому вигляді. Для цього зручно використовувати невеликі порції, розраховані на одне приготування.
Якщо ж ти вирішила розморозити спаржеву квасолю перед використанням, то робиться це у звичайний спосіб: спочатку остуди її до температури + 2-6°С, переклавши пакет із квасолею з морозилки в холодильник, а потім доведи до кімнатної температури.
Рибні котлети з манкою — бюджетна й проста страва з мінімумом інгредієнтів. Основа — філе білої риби (хек, минтай, тріска), манна крупа, яйце, цибуля,...
Тонкий корж і багато начинки — таким буде красивий відкритий пиріг зі сметанним кремом. До крему (заливки) додамо трохи заморожених ягід. Якщо їх нема...
Це класна ідея для закуски на святковий стіл. Для хрумкості та м’якості вафельного торта «Мімоза» радимо замаринувати цибулю в оцті й цукрі. Ну й ще о...
Рулетики зі скумбрії готуємо зі свіжої риби та запікаємо їх із сумішшю пармезану та зелені. А подавати таку смакоту варто з ніжним рисовим гарніром зі...
Наші котлети з крабових паличок і твердого сиру будуть м’якенькими всередині із золотавою скоринкою. Її забезпечать панірувальні сухарі. Не шкодуй сві...
Любите смажені пиріжки з картоплею, але не хочете з ними колотитися? І не треба. Зробіть ніжні палянички з картоплі, що смакують, як пиріжки, а готуют...
Для цього рецепту краще взяти куряче філе або стегна без кістки — вони швидко маринуються, рівномірно готуються й залишаються соковитими. Спеції викор...
Сьогодні ми приготуємо ситні зрази з яловичиною, які виходять дуже смачними. Картопляні зрази з м’ясом готуємо з фаршем, а для тіста можна використати...